Cookie Consent by Free Privacy Policy website

REFERENCIE

Vážení klienti,

v tejto sekcii Vám prinášame názory a postrehy našich zákazníkov, ktorým sme boli sprievodcami pri ich napĺňaní túžob a želaní vo svete realít. Za realitnú kanceláriu Vás môžem ubezpečiť, že do budúcna urobíme všetko preto, aby sme podobných odporúčaní získali čo najviac.

Radoslav Buchta
vedúci realitnej kancelárie GARANT REALITY

Chceme sa aj touto formou poďakovať pánovi Radoslavovi Buchtovi z realitnej kancelárie Garant Reality Ružomberok. Pomohol nám pri kúpe nášho víkendového bytíku. Všetky kroky, ktoré viedli ku kúpe bytu, od prvotnej obhliadky až po konečné prevzatie, boli vysoko profesionálne a bolo vidieť ako si pán Buchta dáva záležať na koordinácii činností a príprave dokumentov. Realitnú kanceláriu odporúčame aj ostatným záujemcom. S úctou a vďakou rodina Brestovanská.

rod.Brestovanská, Bratislava

Když jsme se s bratrem rozhodli prodat byt, obrátili jsme se právě na pana Buchtu, který se již v minulosti skvěle osvědčil při prodeji nemovitosti v naší rodině. I tentokrát jsme byli velice spokojeni s jeho službami. Ke všemu měl zodpovědný, pohotový a flexibilní přístup. Oceňujeme i jeho vstřícnost a trpělivost při zodpovídání našich laických dotazů, také jeho profesionalitu v oblasti prodeje, která je výsledkem jeho letitých zkušeností v realitní branži. Jeho Garant reality je doslova garantem zdárného prodeje Vaší nemovitosti. Jestli právě zvažujete prodej Vaší nemovitosti, pak Vám vřele doporučujeme vyhledat spolehlivé služby makléře pana Buchty a odevzdat jí s důvěrou do jeho rukou.

MUDr.Adriana Procházková, Praha a Branislav Šimko, Banská Bystrica

Pane Buchta, děkuji za Vaši profesionalitu a úžasný přístup. Měla jsem šťastnou ruku při volbě realitní kanceláře - samozřejmě mi pomohly i recenze, které Vaše kancelář má fantastické , a to zcela zaslouženě. Nevěřila bych, že prodej na dálku se podaří zrealizovat tak perfektně a pro mě bez minimálních starostí. Ještě jednou Vám za vše děkuji a přeji hodně profesních úspěchů i osobní spokojenosti.

Mgr.Andrea Kulhánková, Kolešovice, Česká republika

Garant Reality, pána makléra Buchtu aj celý jeho tím vrelo odporúčam každému, kto potrebuje poradiť alebo sprostredkovať kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Ich prístup bol nielen maximálne profesionálny, ale aj veľmi ľudský a ústretový. Svoju prácu odviedli bezchybne a na veľmi vysokej úrovni.

MUDr.Barbora Matušková

Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať realitnej kancelárii Garant reality a osobitne pánovi Buchtovi za pomoc pri predaji rodinného domu v Hubovej. Oceňujeme najmä profesionálny prístup, ochotu, ústretovosť a odbornú zdatnosť realitného makléra. Služby boli poskytnuté na najvyššej možnej úrovni a v prípade, že sa budeme potrebovať zorientovať v realitnom svete určite znova oslovíme Garant reality a pána Buchtu.

Mgr.Miroslava Tomusová s rodinou

Ďakujem kolektívu realitnej kancelárie Garant reality za predaj dreveničky v Černovej. Všetko prebehlo k mojej maximálnej spokojnosti, určite Vás budem odporúčať a aj v budúcnosti sa na Vás veľmi rád obrátim.

Milan Sliačan

Touto cestou by sme sa radi poďakovali realitnej kancelárii Garant reality za ich služby. Konkrétne si nesmierne vážime profesionálny, ale zároveň aj vysoko ľudský prístup pána Buchtu, ktorý nám pomohol nielen pri samotnom predaji nehnuteľností, ale zabezpečil pre nás aj množstvo iných administratívnych úkonov, ktoré boli nad rámec jeho práce (napr.: pomoc so stavebným povolením, kolaudáciou a pod.) a ušetril nám tým množstvo času, nervov a určite aj nemálo fin. prostriedkov. Touto cestou chceme pánovi Buchtovi vyjadriť našu naozaj veľkú vďaku. Služby realitnej kancelárie Garant reality môžeme vrelo odporučiť a kedykoľvek v budúcnosti sa nich vždy s dôverou obrátime.

Ing.Marián Očko s rodinou

Zo srdca Vám ďakujeme za neskutočnú pomoc pri kúpe nášho vysnívaného bývania, za prejavené profesionálne služby.

rodinka Trojanová, Ružomberok

Radi by sme sa touto cestou ešte raz poďakovali pánovi Buchtovi za profesionálny prístup a poradenstvo pri predaji nášho bytu. Pán Buchta, odporúčame Vás ďalej a prajeme veľa ďalších úspechov v práci a osobnom živote.

rod.Kurtulíková, Liptovská Štiavnica

Ďakujem realitnej kancelárii Garant reality za pomoc pri predaji nášho domu v Ružomberku. Oceňujem profesionálny a ľudský prístup. Bol som so službami spokojný a rád sa na Vás aj v budúcnosti obrátim.

MUDr.Bohumil Kuchyňa

Dobrý deň, chceme sa touto cestou poďakovať p.Buchtovi z realitnej kancelárie Garant Ružomberok, ktorému sme zverili predaj našej nehnuteľnosti. Celá transakcia od začiatku prebiehala v príjemnej atmosfére. Prístup p.Buchtu bol vysoko profesionálny, ústretový a aj na úkor jeho voľného času. Predaj sa uskutočnil k našej spokojnosti vo veľmi krátkom čase a bezproblémovo. Pre jeho spoľahlivosť a kvalitnú prácu doporučujeme služby tejto realitnej kancelárie aj ostatným.

Rod. Okoličányová a Čavojová

So službami pána Buchtu som nadmieru spokojná. Byt bol predaný za cca 2-3 mesiace, za férovú cenu. Všetky dokumenty pán Buchta vybavil rýchlo a na otázky reagoval takmer okamžite. Jeho jednanie je profesionálne a dôveryhodné. Ďakujem za poskytnuté služby. V prípade, že ešte niekedy budem potrebovať služby realitnej kancelárie, určite sa obrátim na pána Buchtu opäť.

Mgr. Ľ. Foltínová, Ružomberok

Ďakujem za profesionálny predaj Nášho bytu, korektný prístup a odborné poradenstvo. Prajem všetko dobré v práci i mimo nej.

Ing. Zdeno Lauček, Ružomberok

Veľmi pekne ďakujeme za vysoko profesionálny a hlavne ľudský prístup pri vybavovaní predaja našej "chalúpky" v Bešeňovej. Prajeme veľa zdaru v práci a v súkromnom živote.

Ing. Peter a Anna Ondrejkovičovci, Košice

Začiatkom roka 2015 sme sa už po predchádzajúcich dobrých skúsenostiach s realitnou kanceláriou Garant reality obrátili na pána Buchtu. Súrne sme potrebovali peniaze a tak sme sa rozhodli predať náš byt na Klačne, keďže sme sa už presťahovali do domu. Vedeli sme, že nás čaká korektný prístup, seriózne jednanie a adekvátne požiadavky zo strany realitnej kancelárie. Dôležitejšia ale tentoraz pre nás bola rýchlosť. Cca mesiac od podpísania dohody s kanceláriou sme už mali kupcu a o pár týždňov neskôr aj peniaze na účte. Pán Buchta, ešte raz ďakujeme za pomoc, rýchlosť a serióznu prácu. Často sa s podobnou úrovňou služieb nestretávame.

MUDr.Jana a MUDr.Marián Duffkovci

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii, aj Vám osobne pán Buchta, pri sprostredkovaní kúpy bytu, pozemku, ako aj prenájmu bytu a za profesionálny a korektný prístup z Vašej strany pri vybavovaní všetkých potrebných vecí. Určite Vás môžme len a len odporučiť, a v budúcnosti sa zas radi obrátime na Vašu realitnú kanceláriu.

Rodina Božoková, Ružomberok

Touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za vynikajúcu spoluprácu pri sprostredkovaní a kompletného servisu v rámci kúpy môjho bytu. Bola som maximálne spokojná s flexibilitou a úplne vzorovým priebehom celej kúpy. Každopádne rada aj v budúcnosti využijem alebo odporučím tieto špičkové služby. S pričinením realitnej kancelárie sa mi splnil jeden sen o bývaní. Ešte raz ďakujem!

Lucia Huráková, Ružomberok

Radi by sme vyjadrili maximálnu spokojnosť s profesionálnym a ústretovým prístupom Vašej realitnej kancelárii. Ďakujeme za sprostredkovanie či kúpy, tak aj predaja bytu. Týmto prajeme realitnej kancelárii veľa šťastia a veľa aspoň tak spokojných zákazníkov, ako sme boli my. Ak v budúcnosti budeme ešte predávať, alebo kupovať nehnuteľnosť, určite sa znovu obrátime na Vašu realitnú kanceláriu.

Rodina Šlichtíková, Ružomberok

Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať p. R. Buchtovi a celej realitnej kancelárii Garant Reality za sprostredkovanie kúpy rodinného domu, o ktorom sme dlho snívali, a rovnako za predaj bytu, ktorý nám veľmi uľahčil situáciu po kúpe domu. P. Buchta spolu so svojou realitnou kanceláriou stál pri nás od samého začiatku až do konca a svojím profesionálnym prístupom, radami a prácou bol pre nás veľkou oporou. Jeho nadštandardné služby vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť. Svojou zodpovednosťou, dôslednosťou a profesionalitou veľmi komplikovaný prípad pri predaji domu dotiahol až do úspešného konca. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Štefan, Martina, Maťko a Riško Kucíkovci

Chceme sa poďakovať za pomoc, ústretovosť, profesionalitu a hlavne férový prístup pri predaji pozemkov v Likavke. Vašu realitnú kanceláriu sme oslovili už tretí krát a môžeme ju len vrelo odporučiť.

Všetko dobré prajú Miro a Lenka Halamovci

Touto cestou sa chceme poďakovať Vám, p.Buchta, a Vašej realitke za profesionálny a korektný prístup. Obrátili sme sa na Vás s prosbou pomôcť nájsť mladej rodinke byt a svoje rozhodnutie sme nikdy neoľutovali, práve naopak, sme nadmieru spokojní či už s kúpou bytu, ale predovšetkým s milým a profesionálnym prístupom celého tímu. Ešte raz Vám za všetko ďakujeme a patrí Vám náš obdiv. Všetkým, ktorí potrebujú poradiť pomôcť či už pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti odporúčame jedine p.Buchtu a Garant reality.

Lukáš a Lucia Karoľovci

Chceme vysloviť veľké poďakovanie za pomoc pri predaji bytu. I napriek vzdialenosti predávajúci v BA, kupujúci v Ľubochni, prístup, jednanie a ochota pána Buchtu bola na profesionálnej úrovni. Na základe vlastných skúseností odporúčame služby GARANT REALITY.

rodina Fraštacká, Bratislava

Vážený pán Buchta, dostali sme na Vás veľmi dobré ohlasy a z niekoľkých možností sme si vybrali na základe množstva pozitívnych referencií práve Vás. Od prvej chvíle ste v nás vzbudili veľkú dôveru a to na základe Vašej serióznosti, profesionálneho prístupu a odborného rozhľadu. Tieto Vaše pozitíva a obojstranná spolupráca sú základom nielen nášho, ale aj Vášho úspechu za čo Vám chceme veľmi pekne poďakovať. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a mnoho s Vami veľmi spokojných klientov ako sme my.

S pozdravom Kucko Jozef a manželka Iveta, Ružomberok

Pána Buchtu odporúčame všetkým, ktorí možno váhajú využiť služby realitnej kancelárie pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti, nakoľko aj my sme veľmi váhali, ale na základe dobrých referencií sme sa obrátili na GARANT reality a neľutujeme. Pán Buchta nám veľmi pomohol, poradil a obehal za nás úrady. Jeho prístup bol profesionálny a zodpovedný, takže sme radi, že aj v našom meste je realitná kancelária, ktorej možno veriť a zveriť tak dôležitú vec ako je predaj alebo kúpa nehnuteľnosti. Pánovi Buchtovi a GARANT reality ešte raz ďakujeme.

PhDr. PaedDr. Peter NOVÁK, RNDr. PaedDr. Mária NOVÁKOVÁ PhD.

Pán Buchta, po už druhej skúsenosti s Vami by som už nehnuteľnosti s nikým iným nekupovala. To, čo robíte Vy je naozaj servis :) Aj môj priateľ povedal, že hoci strávil dlhé roky v zahraničí, niečo také ani v Anglicku a Austrálii nie je samozrejmosťou a bol veľmi milo prekvapený :) Prajem Vám a Vašej rodinke pokojné Vianoce. Za všetko Vám ďakujeme.

Mgr.B.Salcburgerová a L.Palatinus, PhD., Ružomberok

Radi by sme odporúčali pána Buchtu všetkým, ktorý majú v pláne kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti v okolí Ružomberka. My sme mali s ním vždy pozitívnu skúsenosť vo všetkých troch prípadoch. Jeho profesionalita pramení zo skúseností, odbornosti a vysokej nasadenosti, s ktorou vyrieši akýkoľvek problém, či situáciu. Dôveru, ktorú mu dáte skutočne neoľutujete.

Rodina Chovanová, Ružomberok

Pán Buchta, nerada sa rozpisujem, takže len v krátkosti Vám ešte raz posielam obrovské ĎAKUJEM za skvelú príležitosť lepšie bývať. Teraz je to už v našich rukách a vidno už prvé výsledky. Majte sa zatiaľ krásne, prajeme Vám všetko dobré.

Eva Rošková

Chcem sa touto cestou poďakovať za profesionálny a korektný prístup pri sprostredkovaní predaja bytu. Keďže som potrebovala pomoc s predajom bytu v Ružomberku, obrátila som sa na realitnú kanceláriu Garant reality, ktorej web stránka ma upútala. Pri prvom stretnutí s p. Buchtom mi na môj túžobný povzdych – „ja by som bola najradšej, keby som vám dala kľúče a prišla podpísať zmluvu“ s úsmevom povedal – „ale tak to bude“. A skutočne aj bolo – za tri mesiace bol byt predaný, pričom som bola stále mailom informovaná o všetkých aktivitách, záujemcoch a obhliadkach bytu. K samotnému aktu prevodu nehnuteľnosti bolo všetko pripravené perfektne, takže ten prebehol bez najmenších problémov. Želám realitnej kancelárii Garant reality aj pánovi Radoslavovi Buchtovi veľa ďalších spokojných klientov.

doc.RNDr.Mária Mikulášová, PhD., Bratislava

Aj keď som pôvodne nechcela požiadať o pomoc s predajom 2 izbového bytu realitnú kanceláriu, ponuky všetkých mne známych realitiek som mala zmapované. Keď som po 2 mesačnom neúspešnom pokuse predať byt svojpomocne pochopila, že to bez pomoci profesionálov nezvládnem, rozhodla som sa predsa len zveriť do rúk odborníkom. Vtedy ma zaujala reklama Garant reality v miestnych novinách. Keďže som na internetových stránkach tejto kancelárie ešte nebola, bola som zvedavá. Pre mňa bolo rozhodujúcim kritériom počet predaných 2 izbových bytov. Bola som naozaj milo prekvapená, keď som navštívila internetovú stránku tejto kancelárie. V porovnaní s inými realitkami, počet predaných 2 izbových bytov bol najvyšší. A toto rozhodlo. Hneď som vytočila číslo realitky a ozval sa príjemný hlas pána Buchtu. Dohodli sme si stretnutie, ktoré prebehlo v príjemnej atmosfére. Pánovi Buchtovi som predniesla moju predstavu ceny bytu a potrebu rýchleho predaja, pretože ma platba finančne zaťažovala a s podnájomníkmi som mala zlé skúsenosti. Po vzájomnej dohode sme dospeli k záveru, s ktorým som bola spokojná. Pán Buchta vybavil všetky potrebné náležitosti, pomohol a poradil so všetkým čo bolo potrebné, s vybavovaním som nemala žiadne starosti. Všetko prebehlo hladko a do 2 mesiacov od nášho stretnutia bol byt predaný, v takom termíne, ako mi pán Buchta sľúbil. Pán Buchta na mňa pôsobil ako profesionál, ktorý svojej práci rozumie, baví ho, ale čo je veľmi dôležité, do svojej práce vkladá svoje srdce. Všetkým, ktorí sa nevedia rozhodnúť pre spoluprácu s realitnou kanceláriou môžem Garant reality odporúčať, a keďže ma čaká ešte kúpa rodinného domčeka teším sa na ďalšiu spoluprácu s pánom Buchtom. Bez jeho pomoci neurobím ani krok..........

S úctou Ivona Šuhajdová, Ružomberok

Marko Mesiar s manželkou sa touto cestou chcú poďakovať RK Garant Reality za služby ,,all inclusive pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Chceme oceniť profesionálny a ľudský prístup ku klientovi, hľadanie najlepšieho riešenia v tých najzložitejších situáciách, ktoré predaj alebo kúpa nehnuteľnosti so sebou prináša. Vďaka Garant Reality sme sa vyhli mnohým problémom a starostiam pri tejto veľmi náročnej operácii. Sami by sme sa po skúsenostiach s tohto ,,obchodu,, do takejto závažnej veci už nikdy nepustili. Sme radi, že sme sa odovzdali do rúk profesionálom z Garant Reality. Ešte raz chcem poďakovať p.Radoslavovi a p.Kataríne Buchtovcom za všetko, čo pre nás urobili, popriať pevné zdravie a veľa takých spokojných klientov ako sme my. Vždy sa na Garant Reality znovu radi obrátime.

Marko Mesiar s manželkou

Keďže pracujem v organizácii venujúcej sa boju proti korupcii a podvodom, pri hľadaní bývania som bol pripravený na všeličo. Aj drobná chyba v zmluve alebo neúplná znalosť legislatívy týkajúcej sa realít môže vyjsť poriadne draho. Nechceli sme s manželkou prísť o výsledok niekoľkoročnej tvrdej práce, ale chceli sme zaň dom, do ktorého sa narodia naše deti a prežijeme v ňom celý život. Preto sme sa zverili do rúk p. Buchtu. Naše rozhodnutie sme nikdy neoľutovali, naopak. Radi robíme s profesionálmi, ktorí rozumejú svoje práci, držia slovo a k tomu všetkému pridajú aj úsmev.

Ivan Rončák s manželkou Teréziou

Chceme sa poďakovať pánovi Buchtovi a jeho milej spolupracovníčke Katke za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu v lete 2008. Želáme veľa úspechov a ďalších spokojných klientov, ako sme my. Určite Vás budeme odporúčať všetkým priateľom a známym.

Miro a Jana Halamovci

Na Garant reality som sa obrátil so žiadosťou o pomoc pri predaji 1-izbového bytu a svoje rozhodnutie som nikdy neoľutoval. Práve naopak, bol som nadmieru spokojný s prístupom a jednaním celého tímu ľudí, ktorí sa na sprostredkovaní predaja podieľali. Boli vždy ochotní pomôcť a poradiť, zabezpečili hladký a bezproblémový priebeh celej transakcie, bez zbytočných prieťahov a k úplnej spokojnosti oboch zúčastnených strán. Ak si neviete vybrať z nespočetného množstva realitných kancelárií, ktorých je v RK už pomaly viac ako objektov na predaj a hľadáte profesionalitu a serióznosť, Garant reality Vám môžem z vlastnej skúsenosti vrelo doporučiť. Ich slogan totiž nie je len prázdna fráza, oni Vašu dôveru skutočne nesklamú.

Ing. Pavol Krška, Ružomberok

Chceme sa touto cestou poďakovať za vysoko profesionálny, seriózny a zároveň chápavo ľudský prístup pracovníkov Vašej realitnej kancelárie. Obrátili sme sa na Vás s pomocou pri predaji 2-izb. bytu a boli sme veľmi spokojní so všetkými Vašimi službami. Oceňujeme tiež odborné poradenstvo pri dobrom reálnom odhade ceny bytu a najmä pomoc pri vyriešení likvidácie nepotrebného nábytku z tohto bytu. Bola to naša prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou a boli sme veľmi spokojní a môžme povedať, že v budúcnosti v prípade potreby sa určite obrátime na Vás.

Ing. arch. Ján Petrek a Eva Petreková

Chcel by som Vám poďakovať za profesionálny a korektný prístup pri sprostredkovaní predaja bytu a za komplexný servis, ktorý ste poskytli obidvom stranám tohoto obchodu, ktorý hlavne vďaka Vašej profesionalite, ústretovosti a spoľahlivosti prebehol k plnej spokojnosti všetkých zúčastnených. Prajem Vám veľa podnikateľských úspechov a hodne klientov, ktorí budú tak spokojní, ako som bol ja.

Ing. Rastislav Jansík, Praha

S kúpou 1-izbového bytu sme sa s viacerých dôvodov obrátili na realitnú kanceláriu. Personál v GARANT REALITY nám vyhovel vo všetkých prianiach, na každú našu pripomienku reagoval promptne. Kúpu bytu som si predstavoval bez akýchkoľvek rizík a vynaloženej energie a presne tak aj naša transakcia prebehla. Patrím medzi náročnejších klientov, ale napriek tomu môžem vysloviť so spomínanou realitkou absolútnu spokojnosť.

Ján Glemba, Liptovská Lúžna

Po prečítaní reklamy v regionálnom časopise som si (vtedy len) zo zvedavosti pozrel stránku www.garantreality.sk. Úprimne ma prekvapilo elegantné prostredie stránky, estetické cítenie jej tvorcov, cit pre krásy nášho nádherného Liptova. V neposlednom rade tiež prehľadnosť a zrozumiteľnosť www stránky a možnosť rýchleho vyhľadania potrebných informácií. Jedna ponuka ma zaujala a tak som sa (tiež viac-menej zo zvedavosti) išiel pozrieť do realitnej kancelárie osobne. Moje očakávania boli veľké, veď na stránke som čítal, že: „Serióznosť, profesionalita, odbornosť a ochota sú pre nás každodennou samozrejmosťou...“ A skutočnosť? Stretol som príjemných ľudí, ochotných hľadať pre mňa optimálne riešenie, ľudí priateľských a pohostinných. Vďaka GARANT REALITY dnes už bývame vo vysnívanom vlastnom byte. V tejto realitnej kancelárii v skutočnosti napĺňajú slová: „Sme hrdí, že môžeme poskytovať vždy perfektné služby z oblasti sprostredkovateľsko - realitnej činnosti...“ Ak chcete byť spokojní, na základe mojich skúseností vám môžem GARANT REALITY úprimne a vrele odporučiť.

Ing. Miloš Bubelka, spokojný klient

Rozhodli sme sa s dcérkou vymeniť bývanie v 2-izbovom byte za pohodlie rodinného domu. Absolvovali sme viacero obhliadok, nakoniec nám vyhovoval dom, ktorý sme si našli v ponuke Garant reality. Pracovníci kancelárie vybavili všetko potrebné ohľadom prepisu vrátane znaleckého posudku a nielen to. Súčastne s kúpou domu sme predávali náš byt, tento proces prebehol taktiež rýchlo a transparentne. V už predanom byte sme mali možnosť dobývať až do momentu, pokiaľ sme neprispôsobili interiér rodinného domu našim predstavám. Oceňujem aj pomoc pri nájdení výhodného financovania kupovanej nehnuteľnosti, prakticky sme si ušetrili čas, ktorý by nám zabralo vybavenie hypotekárneho úveru. Týmto sa chcem pracovníkom realitnej kancelárie poďakovať za pružnosť, profesionalitu a serióznosť.

Ing. Viktor Mršťák, Ružomberok

Radi by sme poďakovali kolektívu realitnej kancelárie Garant-reality za ich profesionálny prístup a predovšetkým ochotu prispôsobiť svoj pracovný čas potrebám zákazníka. Oceniť by sme predovšetkým chceli iniciatívu, ktorú pracovníci kancelárie vynaložili pri hľadaní adekvátnej nehnuteľnosti aj potom, keď nám predchádzajúce ponuky nie celkom vyhovovali. Celá transakcia prebehla bez zbytočných stresov, v príjemnej pokojnej atmosfére a v rozumnom časovom rámci. Ak by ktokoľvek z našich známych potreboval pomoc pri sprostredkovaní kúpy, alebo predaja nehnuteľnosti, s čistým svedomím doporučíme túto kanceláriu. Ešte raz ďakujeme.

Manželia Lenka a Ing. Mojmír Zmijovci, Bratislava

V júni r. 2007 som predával rodinný dom po rodičoch a okrem iných záujemcov sa mi ozvali aj realitky a medzi nimi aj p.Buchta z Garant reality. Bol som naklonený aj k tejto možnosti, predaju cez realitku, preto som so spomínanou spoločnosťou nadviazal spoluprácu. Realitná kancelária ma neviazala žiadnou exkluzivitou, ja som si zháňal záujemcov ďalej sám, ale zároveň mi priviedol niekoľkých svojich klientov aj p.Buchta . Nakoniec práve zákazník Garant reality mal veľký záujem o môj dom a spĺňal všetky podmienky pre kúpu. Spolupráca bola výborná a na úrovni. Financie aj vybavenie dokumentov prebiehali veľmi rýchlo a bez komplikácií. Vďaka p.Buchtovi a jeho realitnej kancelárii sa predaj domu uskutočnil už v septembri 2007. Na základe tejto mojej skúsenosti vrelo odporúčam svojim priateľom a známym jeho realitnú kanceláriu na akýkoľvek predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

Igor Džula, Ružomberok

S predajom 1-izbového bytu na Rovni sme sa po odporučení našich známych obrátili na realitnú kanceláriu Garant reality. S ich prácou musíme vysloviť absolútnu spokojnosť. Náš byt kúpil prvý klient, s ktorým prišli na obhliadku, financie sme dostali do 3 týždňov od podpísania zmluvy o budúcej zmluve. Môžeme konštatovať, že my sme s predajom nemali žiadne starosti, len rozdali pár autogramov :) a zinkasovali peniaze. Kolektív real. kancelárie dotiahol celú transakciu do posledných detailov, obzvlášť oceňujem primeranú a nijak ,,neprestrelenú,, odmenu za sprostredkovanie predaja, taktiež oceňujem rodinnú atmosféru v prítomnosti zamestnancov Garant reality. Veľmi pekne ďakujeme za ušetrený čas, za prevod nehnuteľnosti bez rizík a stresov a želáme tejto real. kancelárii čo najviac spokojných klientov!

Manželia Mária a Marek Stopkovci, Ružomberok

Ponúknite Vašu nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom

Ponúknite Vašu nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom a my Vám ponúkame viac ako 10 rokov skúseností na realitnom trhu v okrese Ružomberok. Garantujeme transparentné podmienky, čestnosť, odbornosť a seriózny prístup. Prosím, vyplňte krátky formulár so základnými údajmi o vašej nehnuteľnosti a my sa vám obratom ozveme. Za vašu dôveru vopred ďakujeme.

Partneri našej realitnej kancelárie:

  • Člen realitnej únie
  • Komplexne
  • Hypocentrum